Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje

50 numer iZTM

50 numer iZTM

To już 50. numer naszego firmowego miesięcznika. Tym razem tematem numeru jest komunikacja podmiejska – „eLki”,  czyli autobusowe linie dowozowe okazały się „strzałem w dziesiątkę”.

Na dodatek konsekwentne działania ZTM na rzecz dalszego rozszerzania sieci porozumień z gminami i stwarzanie możliwości korzystania ze Wspólnego Biletu mają coraz więcej zwolenników, przed wszystkim  wśród pasażerów. A to oni są dla nas najważniejsi.

Jako, że cały rok jesteśmy  jubilatami, choc tylko 20-letnimi, polecamy kolejne wspomnienia „Z kart historii ZTM”, a przy okazji zapraszamy na okolicznościową wystawę do firmowego Parku Sztuki na węźle komunikacyjnym Młociny.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską