Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Veturilo – ponad ćwierć miliona wypożyczeń

Veturilo – ponad ćwierć miliona wypożyczeń

System Veturilo cieszy się niesłabnącą popularnością. Od momentu jego uruchomienia miejskie rowery były wypożyczane już ponad 250 tys. razy.

Od pierwszego dnia funkcjonowania systemu w Warszawie wytworzyła się prawdziwa moda na Veturilo. Popularność warszawskiego roweru publicznego rosła z dnia na dzień. Do dziś w systemie zarejestrowało się już ponad 46,2 tys. osób. Użytkownicy Veturilo wypożyczali już rowery ponad 250 tys. razy. Oznacza to, że każdy rower był średnio wypożyczany już prawie 250 razy.

Tych, którzy do tej pory jeszcze nie korzystali z Veturilo gorąco do tego zachęcamy. Wystarczy się zarejestrować w systemie i wnieść opłatę inicjacyjną w wysokości 10 zł. Rowery będą dostępne do końca listopada. Potem znikną z ulic. Ponownie pojawią się dopiero 1 marca. Wtedy też uruchomionych zostanie przynajmniej 70 nowych stacji.

Szczegółowe informacje o systemie

 

opublikowano 22 października 2012r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską