Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące zmian w komunikacji po uruchomieniu nowych stacji II linii metra na Pradze-Północ i Targówku. W poniedziałek, 15 kwietnia, od godz. 12.30 do 13.30, zapraszamy do udziału w specjalnym czacie z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego, Wiesławem Witkiem.

Propozycje ZTM dotyczące tego, jakimi trasami będą jeździć autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra, przedstawiliśmy pod koniec marca. Teraz zapraszamy mieszkańców stolicy do dyskusji. Konsultacje społeczne rozpoczną się od czatu z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego. Internauci będą mogli zapytać go o szczegóły proponowanych zmian komunikacyjnych i przedstawić swoje pomysły. Czat dostępny będzie po adresem czat.ztm.waw.pl.

ZTM zaplanował także pięć spotkań z mieszkańcami Targówka, Białołęki, Marek i Pragi-Północ. W ich trakcie nasi pracownicy rozmawiać będą z mieszkańcami na temat przedstawionych propozycji dotyczących transportu publicznego po uruchomieniu stacji Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka.

Dzielnica / miasto
Data Godziny Miejsce
Targówek 6.05
poniedziałek
17:00 - 21:00

Gimnazjum nr 141 / Szkoła Podstawowa nr 377
ul. Trocka 4

Białołęka 16.05
czwartek
18:00 - 21:00

Szkoła Podstawowa nr 368
ul. Ostródzka 175

Marki 21.05
wtorek
17:00 - 20:00

Centrum Aktywności Fabryczna 3
ul. Fabryczna 3

Targówek 2.06
niedziela
11:00 - 16:00

Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Kondratowicza 20

Praga-Północ 12.06
środa
17:00 - 20:00

Urząd Dzielnicy Praga-Północ
ul. Kłopotowskiego 15

Swoją opinię wyrazić będzie można także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Odbędzie się ono we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 na Pradze-Północ.

Uwagi na temat planowanych zmian w Warszawskim Transporcie Publicznym można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl. Opinie zbierać będziemy do niedzieli, 23 czerwca.

opublikowano 12 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 12 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską