Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii? Na Finale WOŚP!

Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii? Na Finale WOŚP!

Halo, halo, czy są tu kibice Legii Warszawa? Jest do zgarnięcia piłka z autografami piłkarzy klubu! Zarząd Transportu Miejskiego i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w aukcji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zarząd Transportu Miejskiego i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszają do wzięcia udziału w licytacji piłki z autografami piłkarzy Legii Warszawa. Wprawne oko kibica znajdzie na niej podpisy m.in.: Kaspera Hamalainena, Adama Hlouska, Michała Kucharczyka, Arkadiusza Malarza, Chrisa Philippsa i Mateusza Żyro.

Aukcja rozpoczęła się 2 stycznia i potrwa do 16 stycznia. Cena wywoławcza to 300 zł. Aby wziąć udział w licytacji należy wejść na stronę serwisu allegro Charytatywni. Kwota zebrana w trakcie licytacji zostanie w całości przeznaczona na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie serdecznie zaprasza do wspierania 27. Finału WOŚP poprzez eskarbonkę. Pomaganie jest dziecinnie proste, w tym przypadku wystarczą 2 minuty, konto bankowe i dostęp do internetu. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Tegoroczny, już dwudziesty siódmy, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” odbędzie się 13 stycznia. Zebranie podczas niego pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W tego typu placówkach leczone i diagnozowane są najciężej chore dzieci.

opublikowano 2 stycznia 2019r.
ostatnia aktualizacja 7 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską