Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Przyjazny przystanek na Francuskiej

Przyjazny przystanek na Francuskiej

Pasażerowie oczekujący na przystanku autobusowym przy ul. Francuskiej mogą już skorzystać z nowych, dodatkowych ławek. Te stanęły obok wiaty w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Partycypacyjnego.

Dwie ławki znajdują się tuż obok wiaty na przystanku Francuska 01, na którym zatrzymują się linie autobusowe 117, 138 i 146 jadące od ronda Waszyngtona.

Ich montaż odbył się dzięki zaangażowaniu ponad 700 mieszkańców Saskiej Kępy, którzy zagłosowali na projekt „Przyjazny przystanek – wygodne ławki dla mieszkańców”, w ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2018 rok. Dzięki temu seniorzy, dzieci lub po prostu każdy zmęczony, znajdzie wygodne miejsce do odpoczynku.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

opublikowano 3 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską