Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Duduś, Tolek Banan i Pan Samochodzik we Włochach

Duduś, Tolek Banan i Pan Samochodzik we Włochach

W najbliższą sobotę, 6 lipca, mamy szansę wybrać się w podróż w czasie z Dudusiem, Tolkiem Bananem, Panem Samochodzikiem i innymi bohaterami seriali dla młodzieży sprzed lat. Startujemy w Parku nad Stawami Cietrzewia o godzinie 13.00. Na miejscu będą także pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego z atrakcjami dla dzieci.

Dom Kultury „Włochy”, Artystyczny Dom Animacji ADA i dzielnica Włochy organizują w sobotę, 6 lipca, w Parku nad Stawami Cietrzewia, piknik „Podróż sentymentalna w czasie za jeden uśmiech”. Organizatorzy zapewniają, że będzie to piknik łączący pokolenia. Przygotowano m.in. grę terenową inspirowaną przygodami Dudusia, Tolka Banana, Pana Samochodzika, Perełki i Janki. Najmłodsi goście mieli także okazję obejrzeć spektakl Teatru Katarynka „Morskie opowieści”, zatańczyć na scenie i posłuchać bajek.

Na pikniku nie zabraknie również komunikacyjnych atrakcji przygotowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Na najmłodszych pasażerów będą czekały m.in.: koło fortuny, gry planszowe i kolorowanki.

Szczegółowe informacje o pikniku są dostępne tutaj.

Zapraszamy!

 

 

opublikowano 5 lipca 2019r.
ostatnia aktualizacja 5 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską