Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Spotkajmy się na Ursynowie i w Rembertowie

Spotkajmy się na Ursynowie i w Rembertowie

Pogramy w sobotę w You.Fo na Ursynowie? A może w niedzielę w Rembertowie w mega statki na plenerowej planszy? W sobotę 8 czerwca zapraszamy na Dni Ursynowa w parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cywila, a 9 czerwca na Święto Rembertowa do parku na terenie Akademii Sztuki Wojennej.

Na najbliższy weekend Ursynów i Rembertów zaplanowały liczna atrakcje dla mieszkańców – Dni Ursynowa i Święto Rembertowa. Na obu imprezach będą  stoiska Zarządu Transportu Miejskiego – na Ursynowie w godzinach 11-18, a w Rembertowie od 12 do 19. Będą mogli Państwo zadać pytania dotyczące komunikacji miejskiej oraz zgłosić swoje uwagi. Przygotujemy także atrakcje dla dzieci – m.in. koło fortuny i gry planszowe z nagrodami oraz komunikacyjne kolorowanki.

Dni Ursynowa odbędą się 7 i 8 czerwca w parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cywila. Przygotowano liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe, m.in.: paintball  łuczniczy, gry podwórkowe, stanowisko do gry w kapsle, longboard oraz dmuchane kule. Będzie także możliwość skorzystania z bezpłatnych badań zdrowotnych oraz zapisania się do biblioteki. O oprawę muzyczną zadbają: Lady Pank, O.S.T.R., The Dumplings i lokalny ursynowski chór Iuvenis. Na dzieci będą czekały m.in.: góra wspinaczkowa, zjeżdżalnie oraz pokaz baniek mydlanych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Rembertów swoje święto będzie obchodził 9 czerwca w parku na terenie Akademii Sztuki Wojennej. Główną atrakcję imprezy będzie koncert Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Zostanie także przygotowana zabawa widowiskowa Wielkie Bitwy Morskie oraz warsztaty żeglarskie i pirackie. Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

opublikowano 7 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską