Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

O metrze w DK Zacisze

O metrze  w DK Zacisze

O zmianach w komunikacji po uruchomieniu trzech praskich stacji metra będzie można porozmawiać już w najbliższą sobotę  8 czerwca. Specjaliści z Zarządu Transportu Miejskiego będą na Pchlim Targu na Zaciszu w Domu Kultury Zacisze.

W kwietniu rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące układu komunikacyjnego po uruchomieniu trzech stacji metra na Pradze i Targówku – Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka.

W ramach konsultacji zaplanowano m.in. spotkania z mieszkańcami. Najbliższe  odbędzie się 8 czerwca podczas Pchlego Targu na Zaciszu. Impreza zaplanowana jest w Domu Kultury Zacisze przy ulicy Blokowej 1, w godzinach 10-14. Na mieszkańców Targówka będą czekać pracownicy ZTM. Będzie można zapoznać się z propozycjami zmian w układzie komunikacyjnym oraz wyrazić swoją opinię.

Szczegółowe propozycje zmian w komunikacji po uruchomieniu kolejnych trzech stacji metra są dostępne tutaj. Uwagi można zgłaszać do 23 czerwca br. m.in. drogą elektroniczną na adres konsultacje@ztm.waw.pl oraz podczas spotkań z mieszkańcami. Oprócz dyżuru pracowników ZTM podczas Pchlego Targu w DK Zacisze, planowane jest jeszcze spotkanie 12 czerwca br. w urzędzie dzielnicy Praga-Północ.

opublikowano 7 czerwca 2019r.
ostatnia aktualizacja 7 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską