Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Konsultacje na Białołęce

Konsultacje na Białołęce

Zapraszamy na kolejne spotkanie, na którym porozmawiamy o trasach linii autobusowych po otwarciu trzech nowych stacji metra. Nasi eksperci spotkają się z mieszkańcami Białołęki w czwartek, 16 maja, w Szkole Podstawowej nr 368 przy ulicy Ostródzkiej 175.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do godziny 21.00.

Propozycje tras autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra zostały przedstawione pod koniec marca (szczegóły są tutaj). Teraz zapraszamy mieszkańców stolicy do dyskusji. Na spotkaniu będzie można usiąść przy stołach z ekspertami Zarządu Transportu Miejskiego i patrząc na mapę porozmawiać o tym, którędy powinny jeździć autobusy. Wszelkie uwagi zostaną zanotowane i posłużą do ostatecznego wytyczenia tras.

Kolejne spotkania zaplanowane zostały: 21 maja w Markach, 2 czerwca na Targówku i 12 czerwca na Pradze-Północ.

Dzielnica / miasto
Data Godziny Miejsce
Białołęka 16.05
czwartek
18:00 - 21:00

Szkoła Podstawowa nr 368
ul. Ostródzka 175

Marki 21.05
wtorek
17:00 - 20:00

Centrum Aktywności Fabryczna 3
ul. Fabryczna 3

Targówek 2.06
niedziela
11:00 - 16:00

Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Kondratowicza 20

Praga-Północ 12.06
środa
17:00 - 20:00

Urząd Dzielnicy Praga-Północ
ul. Kłopotowskiego 15

Swoją opinię wyrazić będzie można także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Odbędzie się ono we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 na Pradze-Północ.

Uwagi na temat planowanych zmian można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl . Opinie zbierać będziemy do niedzieli, 23 czerwca.

opublikowano 14 maja 2019r.
ostatnia aktualizacja 14 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską