Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Komunikacją miejską na spotkanie z maszynami

Komunikacją miejską na spotkanie z maszynami

11 maja na Stadionie PGE Narodowym odbędzie się 23. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik pod hasłem „My i Maszyny”. Na stadion najwygodniej dojechać Warszawskim Transportem Publicznym.

Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik organizują 11 maja Piknik Naukowy pod hasłem „My i Maszyny”. To cykliczna impreza naukowa dla osób ciekawych świata. W tym roku zaplanowano 7 stref tematycznych: Przyszłości, Zdrowia, Zrób to sam, Rodziny, Cywilizacji, Kultowych Eksperymentów i Gości Zagranicznych.

Impreza odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w godzinach 11-20. W drodze na piknik zachęcamy do skorzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego. Najlepiej wybrać drugą linię metra, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich (pociągami KM – w ramach Wspólnego Biletu ZTM-KM-WKD – można podróżować na podstawie biletów ZTM od dobowego wzwyż) albo tramwaje kursujące mostem J. Poniatowskiego.

Szczegółowe informacje o Pikniku Naukowym są dostępne na stronie www.pikniknaukowy.pl 

opublikowano 9 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską