Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Wygraj wycieczkę do fabryki autobusów MAN

Wygraj wycieczkę do fabryki autobusów MAN

Chcieliby Państwo odwiedzić fabrykę autobusów MAN w Starachowicach? A może przydałby się nowy zegarek? Spółka Mobilis zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Mobilis w Twoim obiektywie”. Wystarczy sfotografować miejski autobus Mobilisu w barwach warszawskich. Konkurs trwa od 15 kwietnia do 10 maja.

Spółka Mobils – jeden z warszawskich operatorów autobusowych – organizuje konkurs fotograficzny „Mobilis w Twoim obiektywie”. Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie autobusów w kategoriach – „Warszawa” lub „Autobusy hybrydowe”. Warszawskie autobusy Mobilisu oznakowane są logo spółki oraz czterocyfrowym numerem taborowym zaczynającym się od: A7, 92, 95, 98.

Maksymalnie do 5 zdjęć w wybranej kategorii należy dostarczyć lub przesłać na płycie CD/DVD lub pendrivie do 10 maja do godziny 12 na adres: Mobilis Sp. z o.o. Diamond Business Park, budynek B piętro 1, ul. Posag 7 Panien , 02-459 Warszawa z dopiskiem „Mobilis w Twoim obiektywie”. Nazwiska laureatów zostaną opublikowane na stronie Mobilisu do 15 maja. 

W każdej kategorii zostaną przyznane trzy nagrody. Zajęcie pierwszego miejsca będzie jednoznaczne z wycieczką do fabryki autobusów MAN w Starachowicach. Za drugie miejsce jury wręczy zegarek, a za trzecie fotopuzzle z własnym, zwycięskim zdjęciem konkursowym.

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie konkursu (do pobrania na dole strony)

opublikowano 17 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 17 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską