Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Dziękuję, że wybieracie WTP

Dziękuję, że wybieracie WTP

„Dziękuję, że wybieracie Warszawski Transport Publiczny” – od 18 lutego w autobusach, tramwajach i metrze można „spotkać” prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który dziękuje wszystkim pasażerom WTP za to, że wybierają ten sposób podróżowania po mieście. Zapraszamy też do udziału w konkursie.

18 lutego rozpoczęła się kampania „Dziękuję” propagująca wzajemną życzliwość w pojazdach komunikacji miejskiej. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski dziękuje pasażerom za wybieranie komunikacji zbiorowej. Podziękowania są wyświetlane na monitorach w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.

Ta odsłona kampanii potrwa do 3 marca. W kolejnych pojawią się inni użytkownicy Warszawskiego Transportu Publicznego. Mogą to być także Państwo. Wystarczy, że podzielicie się z nami historią napisaną przez życie i… komunikację miejską. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Moja komunikacja, moja historia”. Opiszcie niezwykłe wydarzenie, które przydarzyło się w autobusie, tramwaju lub na przystanku… Być może poznaliście kogoś wyjątkowego w drodze do pracy, ktoś Wam pomógł, gdy zgubiliście telefon albo przydarzyło się Wam coś tak niesamowitego, że aż trudno w to uwierzyć.

Czekamy na Wasze historie i zdjęcia. Opis historii o długości do 900 znaków ze spacjami oraz zdjęcia bohaterów zdarzenia prosimy przesyłać do 1 marca 2019 r. na adres e.kazimierska@ztm.waw.pl. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 6 marca br.

Najciekawsze historie opublikujemy na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego, na profilach WTP na Facebooku i Twitterze. Zdjęcia laureatów pojawią się także na citylightach na przystankach oraz na monitorach w pojazdach WTP.

Szczegółowe informacje o konkursie znajduję się w regulaminie (do pobrania na dole strony)

opublikowano 18 lutego 2019r.
ostatnia aktualizacja 1 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską