Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Szczęśliwych walentynek!

Szczęśliwych walentynek!

Dziś Walentynki! Słodkie serce dla Pani? Dla Pana? Pracownicy Warszawskiego Transportu Publicznego obdarują dziś Państwa walentynkowymi słodkościami.

Walentynki to święto zakochanych, a dla nas to także okazja do przypomnienia o tym, jak pożądana jest wzajemna życzliwość w komunikacji miejskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa walentynkowe słodkości. Z zapasem lizaków w kształcie serca wyruszyli w miasto kontrolerzy biletów oraz pracownicy autobusowych operatorów – Arrivy i Mobilisu. Słodyczy nie zabraknie także w Punktach Obsługi Pasażerów.

Szczęśliwych walentynek!

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

opublikowano 14 lutego 2019r.
ostatnia aktualizacja 14 lutego 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską