Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Śniadanie komunikacyjne z WTP i Arrivą

Śniadanie komunikacyjne z WTP i Arrivą

W sobotę 15 września rusza Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). A w poniedziałek 17 września 2018 od godziny 7.30 rano na patio przy stacji metra Młociny zapraszamy na śniadanie komunikacyjne, organizowane przez Zarząd Transportu Miejskiego i jednego z operatorów komunikacji miejskiej – firmę Arriva.

Plan wydarzeń Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu jest bardzo bogaty. W weekend wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w wydarzeniu EkoKreatywna Warszawa w zajezdni MZA przy ul. Włościańskiej 52.

Dzieci ze szkół podstawowych kolejny raz wezmą udział w zajęciach w Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Powsinie. Dowiedzą się na nich o ekologicznych zaletach komunikacji miejskiej oraz urokach warszawskiej przyrody. Zachęcamy również do wzięcia udziału w Grze Miejskiej „Przesiadaj się i jedź”. Świętowanie ETZT zakończy Europejski Dzień bez Samochodu oraz Dni Transportu Publicznego w zajezdni przy ul. Ostrobramskiej w sobotę 22 września.

W ramach ETZT, gdy promujemy ekologiczne środki transportu, a do takich należy komunikacja miejska, zapraszamy na śniadanie komunikacyjne, przygotowane przez ZTM oraz jednego z operatorów – firmę Arriva. Pierwsze 250 osób, które w poniedziałek 17 września od godziny 7.30 pojawią się na patio przy stacji metra Młociny i pokażą swoją Warszawską Kartę Miejską otrzyma pyszną kawę i słodkie ciastko na dobry początek dnia. 

Korzystanie z Warszawskiego Transportu Publicznego to powód do dumy, ale też oszczędność czasu, wygoda, chwila dla siebie i wyraz troski o środowisko. Zapraszamy wszystkich, żeby przyszli, pokazali swoją Kartę Miejską i cieszyli się pyszną poranną kawą oraz słodką przekąską. Zapraszamy na metro Młociny w poniedziałek 17 września od godziny 7.30!

opublikowano 14 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 14 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską