Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

ZTM na weekendowych imprezach plenerowych

ZTM na weekendowych imprezach plenerowych

Dni Ursynowa 2018 oraz Witaj Lato na Bielanach" - to wydarzenia plenerowe, w których udział weźmie Zarząd Transportu Miejskiego. W ich trakcie odwiedzić będzie można stoisko ZTM.

Dni Ursynowa to dwudniowe wydarzenie (8-9 czerwca), podczas którego skorzystać będzie można z bogatego programu artystycznego i spędzić miło czas podczas pikniku. Impreza odbędzie się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila oraz na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski” na Ursynowie. W jej trakcie wszyscy chętni poznają ofertę instytucji miejskich oraz podmiotów i organizacji związanych z dzielnicą. Stoisko ZTM pojawi się 9 czerwca w strefie promocyjnej pod Kopą Cwila. Zapraszamy do jego odwiedzenia od godz. 11 do 18. W trakcie imprezy będzie można również przejechać się zabytkowym autobusem, na trasie:

Koncertowa - Metro Ursynów - Zaolziańska - Megasam - Koncertowa

(szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest tutaj).

Więcej na temat Dni Ursynowa

Stoisko ZTM pojawi się także podczas drugiego dnia pikniku Witaj Lato na Bielanach" (9 czerwca) na terenach rekreacyjnych przy stacji metra Słodowiec. Dostępne tam będzie mnóstwo atrakcji w Strefach: Sportowej, Eko, Malucha, Zdrowia oraz w Strefie Partnerów wydarzenia. Do odwiedzenia naszego stoiska zapraszamy w godzinach 14-19.

Więcej na temat pikniku Witaj Lato na Bielanach"

Na stoisku ZTM wszyscy chętni będą mogli przedłużyć uprawnienia do Karty Warszawiaka (e-hologram) na kartę miejską oraz uzyskać informacje o Warszawskim Transporcie Publicznym. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły pokolorować obrazki, zdobyć nagrodę w zabawie „Koło Fortuny" czy zagrać w grę planszową.

opublikowano 8 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 8 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską