Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ZTM

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ZTM

W weekend 26-27 maja Zarząd Transportu Miejskiego będzie obecny na dwóch wydarzeniach plenerowych organizowanych w Rembertowie i na Woli. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Pierwszą z imprez, podczas której będzie można spotkać się z naszymi pracownikami, będzie "Piknik z rodziną Treflików", organizowany 26 maja od godz. 11.00 na terenie Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie. Główną atrakcją pikniku będzie spotkanie rembertowskich rodzin, zwłaszcza dzieci, z Rodziną Treflików. Ma ona w całej Polsce rzesze oddanych małych i dużych wielbicieli, którzy na ekranach telewizorów śledzą niezwykłe losy tej rozśpiewanej i roztańczonej rodziny.

Więcej informacji na temat wydarzenia - tutaj.

Natomiast 27 maja odbędzie się Korowód Wolski 2018 - przegląd ofert pomocowych, kulturalnych, kulinarnych itp. instytucji i organizacji pozarządowych. Organizatorem wydarzenia jest Spółdzielnia Socjalna WOLA. W jego ramach, w Parku Sowińskiego w godz. 14.00-18.00 będzie można wziąć udział w pikniku rodzinnym z konkursami i quizami, grami sportowymi, warsztatami kulinarnymi, bezpłatnymi poradami i badaniami itd.

Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia - tutaj.

Na stoisku ZTM, które pojawi się na obu wydarzeniach, wszyscy chętni będą mogli przedłużyć uprawnienia do Karty Warszawiaka (e-hologram) na kartę miejską oraz uzyskać informacje o Warszawskim Transporcie Publicznym. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły pokolorować obrazki, zdobyć nagrodę w zabawie „Koło Fortuny" czy zagrać w grę planszową. Wszystkich odwiedzających zachęcamy również do odbycia bezpłatnej przejażdżki zabytkowymi autobusami. Rozkłady jazdy dostępne są na dole strony.

Serdecznie zapraszamy.

Rozkład linii R - 26.05.2018Rozkład linii A - 27.05.2018Plakat linii A - 27.05.2018Plakat linii R - 26.05.2018

opublikowano 25 maja 2018r.
ostatnia aktualizacja 25 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską