Zagrajcie z nami dla WOŚP – linki do aukcji – ZTM Warszawa

Zagrajcie z nami dla WOŚP – linki do aukcji

grafika z napisami: 2022 - 30 finał; Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy; Aukcje; Wygraj dzień w ZTM

Od lat w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się Warszawski Transport Publiczny. W tym roku Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza na aukcje w których można wygrać Warszawskie Karty Miejskie ze specjalnymi wzorami oraz niepowtarzalną wizytę z przewodnikiem po naszej nowej siedzibie wraz z możliwością zobaczenia najnowocześniejszej centrali ruchu. Metro Warszawskie proponuje przejażdżkę najnowszym pociągiem, Tramwaje Warszawskie najstarszym wagonem a Szybka Kolej Miejska w kabinie maszynisty.

Tegoroczny, trzydziesty już, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem Przejrzyj na oczy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Razem z fundacją zbieramy środki na nowoczesny sprzęt dla oddziałów i pododdziałów okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych, które działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski.

Zarząd Transportu Miejskiego we współpracy z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej włącza się do zbiórki. Na naszych aukcjach będzie można wylicytować trzy imienne 30-dniowe Warszawskie Karty Miejskie. Będą one miały wzór 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a każda karta będzie wyjątkowa.

Poniżej czynne już linki do aukcji kart:

Do wygrania jest także „Dzień w ZTM”. Zwycięzca licytacji spotka się z dyrektor ZTM, zobaczy codzienną pracę centrali ruchu, punktu obsługi pasażerów i dyspozytorni w węźle Młociny. W planach jest też przejażdżka radiowozem nadzoru ruchu i wspólne układanie rozkładów jazdy.

Przewoźnicy grają dla WOŚP

Zarząd Transportu Miejskiego nie jest osamotniony podczas tegorocznego finału. Również przewoźnicy przygotowali bardzo ciekawe aukcje. I tak Metro Warszawskie wystawiło na licytację pierwszy przejazd składem Skoda Varsovia. Pociągi te są właśnie produkowane, a pierwszy z nich przyjedzie do Warszawy na przełomie marca i kwietnia. Gdy tylko zakończy się proces certyfikacji, zwycięzca licytacji wraz z dwiema osobami towarzyszącymi wybierze się w pierwszy kurs podwarszawskimi ulicami. Aukcja dostępna jest pod linkiem Pierwszy przejazd pociągiem Skoda Varsovia.

Wyjątkową podróż wyjątkowym pociągiem wystawiła na licytację Szybka Kolej Miejska. Zwycięzca pojedzie w kabinie maszynisty najnowszego pociągu Impuls w barwach europejskich. Oto link do aukcji Przejazd w kabinie maszynisty nowego pociągu SKM.

Również na powierzchni będzie można wylicytować przejażdżkę – nie najnowszym, a najstarszym pojazdem. Tramwaje Warszawskie od 25 stycznia wystawią na licytację kurs wagonem A z 1907 roku w czasie parady w Noc Muzeów, zwiedzanie zajezdni Żoliborz i centrum serwisowego hyundaia z dyrektorem zajezdni w roli przewodnika oraz kolację z trenerem Legii Warszawa Sekcja Koszykówki Wojciechem Kamińskim i kapitanem drużyny Łukaszem Koszarkiem.

Szczególny sposób zbiórki pieniędzy dla WOŚP organizują Miejskie Zakłady Autobusowe. Od niedzieli 16 stycznia przez dwa tygodnie można wpłacać datki do wirtualnej skarbonki. Żeby to zrobić trzeba zeskanować kod QR, który jest wyświetlany na monitorach kursujących po Warszawie autobusów. Od niedzieli jeździ także orkiestrowo oklejony autobus, a podczas finału dodatkowo na stołeczne ulice wyjedzie zabytkowa duma MZA – Somua z orkiestrą na pokładzie.

Zapraszamy na wszystkie aukcje, a podczas finału nie zapomnijcie wrzucić co nieco do skarbonki wolontariuszy.

Ostatnia aktualizacja 6 lutego 2022

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.