#Projektuj z WTP – nagrody rozdane – ZTM Warszawa

#Projektuj z WTP – nagrody rozdane

Grafika z napisem: "20 lat Warszawskiej Karty Miejskiej. Konkurs graficzny rozstrzygnięty. Wynik konkursu znajdziesz na www.ztm.waw.pl"."

Konkurs rozstrzygnięty a nagrody rozdane. Laureatki konkursu na projekt Warszawskiej Karty Miejskiej #Projektuj z WTP z okazji 20-lecia Warszawskiej Karty Miejskiej odebrały nagrody.

Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego Katarzyna Strzegowska wręczyła nagrody laureatkom konkursu #Projektuj z WTP. Pierwsze miejsce i nagrodę główną – imienny bilet 90-dniowy na 1 i 2 strefę otrzymała Eliza Ravets. Wyróżnienia – 30-dniowy imienny bilet na 1 i 2 strefę trafiły do rąk Emilii Skowrońskiej oraz Ewy Majdaniuk.

Każda z laureatek otrzymała Warszawskie Karty Miejskie z przygotowanymi przez siebie i nagrodzonymi grafikami. Niebawem wszystkie trafią do katalogu wzorów dostępnych dla pasażerów wyrabiających Warszawskie Karty Miejskiej. Konkurs był organizowany przez ZTM z okazji jubileuszu 20. rocznicy wydania pierwszej Warszawskiej Karty Miejskiej.

Na konkurs wpłynęło łącznie 86 prac. Płynne przejście od natury do ekologicznych pojazdów komunikacji miejskiej, wariacje na temat symboli i logotypów związanych z Warszawą i stołecznym transportem publicznym czy wizja skąpanego w bujnej zieleni elektrycznego autobusu – tak prezentują się grafiki zwycięzczyń. Komisja konkursowa nagrodzone prace oceniła najwyżej jako spełniające kryteria konkursu oraz nawiązujące do ekologicznego aspektu Warszawskiego Transportu Publicznego.

1 października 2001 roku zakodowana została pierwsza Warszawska Karta Miejska. O historii wprowadzenia nowego systemu biletowego oraz o tym jak zmieniała się funkcjonalność popularnej „wukaemki” można przeczytać w zakładce 20 lat Warszawskiej Karty Miejskiej.

Warszawska Karta Miejska to nie tylko bilet. W połączeniu z e-hologramem Karty warszawianki/warszawiaka pozwala na korzystanie z wielu atrakcyjnych zniżek w warszawskich instytucjach kulturalnych, edukacyjnych, rekreacyjnych, placówkach zdrowia czy gastronomii.

Ostatnia aktualizacja 19 listopada 2021

MobileMS
APACHE LICENSE, VERSION 2.