Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

S2 i KML znów dojeżdżają do lotniska

S2 i KML znów dojeżdżają do lotniska

Pociągi linii SKM S2 oraz Kolei Mazowieckich linii KML znów kursują na swojej podstawowej trasie do stacji Warszawa Lotnisko Chopina.

Jedynie pociągi linii S3 kursują jeszcze na trasie skróconej. Z Wieliszewa i Legionowa dojeżdżają tylko do Dworca Zachodniego.

W pociagach S2 i KML wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM. Na odcinku WARSZAWA WSCHODNIA - WARSZAWA SŁUŻEWIEC zostało też wprowadzone honorowanie biletów ZTM w pociągach KM kursujących na linii radomskiej.

Taka organizacja ruchu może potrwać jeszcze przez kilka najbliższych dni.

Do piątku utrzymane zostaną także, w godz. 6-20, dodatkowe kursy linii 175.

opublikowano 23 czerwca 2013r.
ostatnia aktualizacja 25 czerwca 2013r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską