Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Zmiany na objeździe Traktu Królewskiego

Zmiany na objeździe Traktu Królewskiego

Ciepłownicy pracują na ulicy Kruczej. Od soboty 6 lipca zmieniła się trasa objazdu ulic Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, które w weekendy zmieniają się w deptak.

Z powodu prac autobusy nie mogą skręcać w lewo z ulicy Kruczej w Al. Jerozolimskie. Dlatego w dni, w które fragment Traktu Królewskiego jest zamknięty dla ruchu, autobusy linii 111, 116, 180, 222, 400, 503 i 518 jeżdżą objazdem:

111 w kierunku Gocław, od pl. Bankowego: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

116, 180, 222, 400, 503, 518 w kierunkach: Wilanów, Spartańska, Powsin-Park Kultury, Natolin Płn.,

pl. Trzech Krzyży, od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Bracka i dalej swoimi trasami.

opublikowano 4 lipca 2019r.
ostatnia aktualizacja 8 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską