Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Autobusy na nowym przystanku

Autobusy na nowym przystanku

Od niedzieli, 9 czerwca autobusy linii 147 codziennie zatrzymują się na przystanku Stacja Krwiodawstwa 02. To realizacja postulatów mieszkańców.

Dotychczas przystanek ten wykorzystywany był podczas objazdów, np. z powodu zamkniętej ulicy Francuskiej. Mieszkańcy Saskiej Kępy zwracali się jednak do Zarządu Transportu Miejskiego z prośbą o uruchomienie autobusów na tym odcinku ulicy Zwycięzców. Dlatego od niedzieli autobusy linii 147 zmienią trasę:

STARA MIŁOSNA (UŁAŃSKA) – … – Saska – Zwycięzców – Francuska – rondo J. Waszyngtona –

al. Józefa Poniatowskiego – … – DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

opublikowano 6 czerwca 2019r.
ostatnia aktualizacja 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską