Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Przebudowa ulic na Białołęce i Wilanowie

Przebudowa ulic na Białołęce i Wilanowie

Drogowcy przebudowują dwie ulice: Zdziarską na Białołęce i Bruzdową w Wilanowie. Oznacza to zmiany w trasach autobusów.

Prace przy skrzyżowaniu ulic Zdziarskiej i Kąty Grodziskie trwają od wtorku, 14 maja. Ulica Zdziarska jest zamknięta od skrzyżowania z ul. G. Verdiego, a autobusy linii 134 jeżdżą trasą:

134: METRO MARYMONT – … – Toruńska – Ostródzka – Mochtyńska – Fajna – Mańkowska – Ruskowy Bród – Kobiałka – OLESIN.

Roboty mają potrwać do poniedziałku 20 maja, do ok. godziny 4.00.

Z kolei w środę, 15 maja rozpoczęła się przebudowa ulicy Bruzdowej, od skrzyżowania z ul. Prętową do planowanej drogi przy kościele. W czasie prac autobusy linii 164 nie jeżdżą wariantową trasą ulicami: Bruzdowa – Prętowa – Sągi – Calowa – Bruzdowa.

opublikowano 14 maja 2019r.
ostatnia aktualizacja 17 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską