Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

POP Metro Ratusz-Arsenał już działa

POP Metro Ratusz-Arsenał już działa

Od środy 2 stycznia czynny jest Punkt Obsługi Pasażerów Metro Ratusz-Arsenał na I linii metra. Skończył się jego remont.

POP Ratusz Metro-Arsenał przeszedł przebudowę. Stanowiska kasjerskie zostały dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych – każde z okienek zostało wyposażone w system głośnomówiący, a jedno także w pętlę induktofoniczną dla osób niedosłyszących. Zamontowany został sufit podwieszany, odmalowano ściany i położono nową posadzkę. Wymieniono także instalację elektryczną, systemy sanitarne i alarmowe, monitoring oraz klimatyzację. W Punkcie Obsługi Pasażerów pojawiły się też nowe meble, gabloty informacyjne i promocyjne oraz stojaki na ulotki.

Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami ich otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

Zobacz schematZobacz schematZobacz schemat

opublikowano 2 stycznia 2019r.
ostatnia aktualizacja 2 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską