Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wrócił POP Żelazna

Wrócił POP Żelazna

Od poniedziałku 10 grudnia znów czynny jest Punkt Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61. W placówce w ostatnich dniach trwały prace remontowe.

Punkt Obsługi Pasażerów przy ul. Żelaznej 61 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00.

W tym punkcie swoje uprawnienia mogą wgrywać Osoby niepełnosprawne, Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi (wyszczególnione w taryfie przewozowej) oraz osoby, które ukończyły 70 lat bez wcześniejszego umawiania się (w pozostałych POP-ach w celu wgrania uprawnień należy wcześniej telefonicznie uzgodnić termin pod numerem: (22) 45-94-131 w godz. 8.00-16.00).

opublikowano 7 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską