Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Nowy rozkład jazdy pociągów

Nowy rozkład jazdy pociągów

Od niedzieli, 9 grudnia, zaczął obowiązywać nowy rozkład jazdy na kolei. Zmieniły się godziny kursowania pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich, co jest związane głównie z remontami planowanymi przez zarządcę infrastruktury.

W dniach 15-16 grudnia kolejarze planują prace na przejeździe kolejowym w Michalinie i niektóre pociągi będą jeździły tylko do stacji Warszawa Falenica lub Warszawa Gocławek.

Na liniiach S2, S3 i S9 liczba pociągów i ramowe godziny odjazdów pozostały bez większych zmian.

Zmiany nastąpiły w kursowaniu pociągów KM, co zostało uzgodnione z Zarządem Transportu Miejskiego. Pociąg „Łukowianka” kursuje na dłuższej trasie do stacji Warszawa Służewiec. Ponadto pomiędzy godzinami porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego, dodatkowe pociągi jeżdżą do Błonia i Piaseczna.

Kolejna korekta rozkładu jazdy planowana jest w marcu 2019 roku.

opublikowano 5 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską