Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Metro częściej

Metro częściej

Od wtorku, 6 listopada, wydłużone są godziny szczytu na pierwszej linii metra. Więcej pociągów pojawia się na stacjach rano i po południu.

Poranne godziny szczytu linii M1 zostały wydłużone do ok. godz. 9.30, popołudniowe do ok. godz. 19.30. Dzięki temu w czasie przebudowy ul. J. Rosoła mieszkańcy Ursynowa mogą korzystać z większej liczby pociągów.  

opublikowano 5 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską