Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

POP na Rondzie ONZ nieczynny

POP na Rondzie ONZ nieczynny

Od 4 października Punkt Obsługi Pasażerów Metro Rondo ONZ na II linii metra jest nieczynny. Ze względów technicznych POP ten nie będzie funkcjonował aż do odwołania.

Naszych Pasażerów zapraszamy do innych POP-ów funkcjonujących na II linii metra (Metro Świętokrzyska, Metro Nowy Świat – Uniwersytet, Metro Stadion Narodowy, czy Metro Dworzec Wileński) oraz w pozostałych lokalizacjach (np. do Punktu przy siedzibie ZTM, przy ul. Żelaznej 61). Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

opublikowano 4 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 4 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską