Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Warszawskie Linie Turystyczne

"Wars" i "Zefir" wróciły na fale

\

Od 1 czerwca na Wiśle znów kursuje tramwaj wodny „Wars”. Weekendowe rejsy statkiem "Zefir" do Serocka nad Zalewem Zegrzyńskim zostały również wznowione - od 5 czerwca.

Z powodu wysokiego stanu Wisły przystanki tramwaju wodnego „Wars”  - przy moście Poniatowskiego oraz na Cyplu Czerniakowskim nie funkcjonują do odwołania. Rejsy będą się rozpoczynać i kończyć na przystanku Podzamcze.

Od 1 czerwca do końca sierpnia rejsy tramwaju wodnego będą odbywać się codziennie.

Z Podzamcza do Serocka w soboty i w niedziele wypływał będzie także "Zefir".

Stan rzeki cały czas jest monitorowany. Jeśli warunki na to pozwolą, na 5 czerwca planowane jest przywrócenie kursów bezpłatnych promów łączących brzegi Wisły.

opublikowano 31 maja 2010r.
ostatnia aktualizacja 4 czerwca 2010r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską