Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Remont torowiska na Puławskiej – koniec kolejnego etapu

Remont torowiska na Puławskiej – koniec kolejnego etapu

W poniedziałek, 20 sierpnia, skończył się kolejny etap remontu torowiska tramwajowego na ulicy Puławskiej i otwarte zostały skrzyżowania z ulicami Dolną i A. J. Madalińskiego.

Trwa remont torowiska na ulicy Puławskiej, na odcinku od pl. Zbawiciela do ul. J. P. Woronicza. W poniedziałek zakończył się etap, w którym zamknięty był przejazd poprzeczny przez skrzyżowania z ulicami Dolną i A.J. Madalińskiego.

Autobusy linii 138, 141 i 172 w kierunkach UTRATA/ P + R AL. KRAKOWSKA / CH BLUE CITY, wróciły na swoje podstawowe trasy.

opublikowano 8 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 20 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską