Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

P+R Warszawa Stadion podczas Zimowego Narodowego

P+R Warszawa Stadion podczas Zimowego Narodowego

W związku z wydarzeniem Zimowy Narodowy, tereny przyległe do parkingu P+R Warszawa Stadion będą dostępne na zasadach systemu Parkuj i Jedź do godziny 15.00. Po godzinie 15.00 parkowanie na tym terenie będzie płatne. Wyjazd osób, które zaparkują przed godziną 15.00 również będzie bezpłatny.

opublikowano 7 grudnia 2015r.
ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2015r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską