Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Mniej miejsc przy P+R Stadion Narodowy

Mniej miejsc przy P+R Stadion Narodowy

W związku z imprezami sportowymi organizowanymi na Stadionie Narodowym, w piątek 17 kwietnia parking P+R Stadion Narodowy będzie nieczynny, a w dniach 10 – 29 kwietnia niedostępne będą miejsca postojowe przyległe do parkingu P+R.

Na parkingu P+R Stadion Narodowy, który zlokalizowany jest wzdłuż nasypu kolejowego, kierowcy mają do dyspozycji ponad 110 miejsc. Parking funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 4.30 – 2.30, a w piątki od godziny 4.30 do 22.00. Gdy samochody zapełnią już wszystkie 110 miejsc, kierowcy mają do dyspozycji także tereny przyległe do parkingu P+R.

Ze względu na organizowane 18 kwietnia na Stadionie zawody żużlowe, na błoniach, od 10 kwietnia rozpocznie się montaż Fan Zone Grand Prix (strefy kibica). W związku z tym dodatkowe miejsca parkingowe będą niedostępne. Sam parking P+R będzie działał bez zakłóceń.

Wyjątkiem będzie piątek, 17 kwietnia, kiedy parking P+R Stadion Narodowy będzie nieczynny. W tym czasie trwać będą treningi zawodników biorących udział w Grand Prix.

W dniach 25–26 kwietnia, w związku z imprezą biegową, na błoniach Stadionu powstanie miasteczko dla biegaczy, które zostanie zdemontowane 29 kwietnia. Do tego czasu kierowcy będą mieli do dyspozycji wyłącznie miejsca na P+R Stadion Narodowy.

 

 

opublikowano 10 kwietnia 2015r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską