Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wakacyjna komunikacja miejska

Nad Wisłą tramwaje nie dają na siebie czekać

Nad Wisłą tramwaje nie dają na siebie czekać

Do centrum, na Ochotę, na Pragę? Od nocy z 28 na 29 czerwca br., w każdy piątkowo-sobotni i sobotnio-niedzielny wieczór, kursuje specjalna linia tramwajowa 77, łącząca pl. Narutowicza z Wiatraczną. Dodatkowo, po godzinie 23.00 częściej na przystanki podjeżdża „dziewiątka”.

W nocy z soboty, 28 czerwca na niedzielę, 29 czerwca po raz pierwszy została uruchomiona specjalna linia tramwajowa 77, realizująca kursy na trasie: PL. NARUTOWICZA – Al. Jerozolimskie – al. Waszyngtona – WIATRACZNA.

Tramwaje będą kursowały w lipcowe i sierpniowe noce, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, w godzinach 21.30-2.00.

Dodatkowo, tramwaje linii 9 codziennie częściej kursują po godzinie 23.00.

Dzięki temu, osoby wracające w piątkowe i sobotnie wieczory znad Wisły mogą szybko dostać się do centrum, na Ochotę i Pragę. Do około godziny 0.30 tramwaje w Al. Jerozolimskich – na odcinku od pl. Narutowicza do Wiatracznej – kursują co pięć minut.

opublikowano 24 czerwca 2014r.
ostatnia aktualizacja 30 czerwca 2014r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską