Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Objazd na ul. J. Mehoffera

Objazd na ul. J. Mehoffera

Na ulicy J. Mehoffera trwa budowa kanalizacji. Z powodu prac trasę zmieniły autobusy linii 133.

Kolejny etap budowy rozpoczął się we wtorek 9 lipca ok. godziny 21. Robotnicy pracują przy skrzyżowaniu ulic J. Mehoffera i Modlińskiej. W tym czasie zmieni się trasa linii 133. W kierunku Tarchomina autobusy jeżdżą:

133 w kierunku TARCHOMIN: CHOSZCZÓWKA – … – Parcelacyjna – Fletniowa – Klasyków – Modlińska – J. Mehoffera – … – TARCHOMIN.

Nie będą funkcjonowały przystanki: Czeremchowa 01, Orchowiecka 01 i Parcelacyjna 01. W zamian autobusy będą się zatrzymywały na przystankach zastępczych, które będą na ulicy Fletniowej: Parcelacyjna 52 za skrzyżowaniem z ul. J. Mehoffera i Kiersnowskiego 52 za skrzyżowaniem z ul. K. Kiersnowskiego.

opublikowano 9 lipca 2019r.
ostatnia aktualizacja 10 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską