Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Objazd ulicy Potockiej

Objazd ulicy Potockiej

Od wtorku, 9 lipca autobusy nie mogą przejechać ulicą Potocką przez skrzyżowanie z Drohicką. Autobusy linii 122 pojadą objazdami, zmieni się też trasa linii 121.

Na skrzyżowaniu zaplanowane zostały prace wodociągowe. Od początku kursowania we wtorek, 9 lipca autobusy linii 122 jeźdżą objazdem:

122: STARE BEMOWO – ... – pl. T. W. Wilsona – A. Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – GWIAŹDZISTA.

W czasie prac zmieni się też trasa autobusów linii 121. Dzięki nim pasażerowie z ulicy Gwiaździstej będą mogli dojechać do stacji metra. Będą one kursowały na trasie wydłużonej od ulicy Podleśnej do ronda J. Turowicza: 

121: CHOMICZÓWKA –  ... – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – BARSZCZEWSKA.

Dodatkowo w soboty i święta w godzinach porannych i wieczornych będą dodatkowe kursy na trasie skróconej:

METRO MARYMONT – Włościańska – J. Słowackiego – Gdańska – M. Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – BARSZCZEWSKA.

opublikowano 5 lipca 2019r.
ostatnia aktualizacja 10 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską