Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Nad Wisłą baw się do woli

Nad Wisłą baw się do woli

Starczy? Nie starczy? Może jednak starczy? Już nie trzeba liczyć, czy starczy pieniędzy na nocny powrót taksówką znad Wisły do domu. Tramwaje linii 9 w dni powszednie kursują do godziny 1 nad ranem, a w weekendy do 2. Wystarczy mieć bilet na Warszawski Transport Publiczny.

Latem Wisła przyciąga tłumy, szczególnie plaża Poniatówka. Nie trzeba wcześniej kończyć dobrej zabawy, by złapać ostatni tramwaj. Nie trzeba też martwić się, gdy zabraknie pieniędzy na taksówkę. Tramwaje linii 9, obsługujące Ochotę i Pragę oraz dojeżdżające m.in. do metra i Dworca Centralnego, kursują długo w nocy.

Z przystanku Rondo Waszyngtona, w dni powszednie, tramwaje linii 9 kursują do około godziny 1.15 nad ranem z częstotliwością 10 minut. W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę „dziewiątka” podjeżdża na przystanki co 10 minut do około godziny 2.15. Większość kursów to kursy skrócone do placu G. Narutowicza i ronda Wiatraczna.

Można wygodnie, ekologicznie i tanio wrócić do domu na Ochocie, Pradze albo przesiąść się do nocnego metra lub autobusów przy Dworcu Centralnym.

Nad Wisłą baw się do woli. Latem tramwaje linii 9 kursują także w nocy.


opublikowano 5 lipca 2019r.
ostatnia aktualizacja 5 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską