Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Tramwajarze remontują na Młynarskiej

Tramwajarze remontują na Młynarskiej

Od poniedziałku 8 lipca tramwajarze remontują tory na łuku ul. Młynarskiej i Wolskiej. Zmieniły się trasy tramwajów i autobusów.

Prace rozpoczęły się w poniedziałek 8 lipca i potrwają do poniedziałku 15 lipca. W tym czasie składy nie mogą skręcać w prawo z ulicy Wolskiej w Młynarską. Tramwaje jeżdżą jeździły:

20: BOERNEROWO – (…) – Dywizjonu 303 – KOŁO

23: CZYNSZOWA – (…) – al. „Solidarności” – Wolska – CM. WOLSKI

24: NOWE BEMOWO – (…) – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – al. „Solidarności” – Towarowa – (…) GOCŁAWEK.

Pasażerowie mogą skorzystać z autobusów zastępczej linii Z-3, które kursują na trasie:

Z-3: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa – al. Solidarności – OKOPOWA.

Ponadto od środy 10 lipca zamknięty zostanie tu przejazd dla autobusów. Od nocy ze środy na czwartek objazdami będą jeździły autobusy linii nocnych N45 i N95:

N45, N95 w kierunku KAROLIN/OS.GÓRCZEWSKA: DW.CENTRALNY – Skierniewicka – (…) – Wolska – Płocka – Obozowa – (…) i dalej swoimi trasami.

opublikowano 4 lipca 2019r.
ostatnia aktualizacja 11 lipca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską