Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Zmiany rozkładu jazdy pociągów SKM

Zmiany rozkładu jazdy pociągów SKM

W najbliższych dniach zmieniają się rozkłady jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Pasażerowie mogą je sprawdzić na tablicach bądź na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego.

Aktualne rozkłady jazdy pociągów sprawdzić można TUTAJ.

Od niedzieli, 9 czerwca, zmieniły się rozkłady pociągów SKM linii S1, S2, S3, S9 i S90. Wybrane pociągi SKM linii S2 w godzinach wczesno porannych i późnowieczornych kursować będą w skróconej relacji Warszawa Lotnisko Chopina – Warszawa Wschodnia lub Warszawa Lotnisko Chopina – Warszawa Rembertów.

Niektóre pociągi SKM linii S3 kursują w relacji skróconej Warszawa Lotnisko Chopina – Warszawa Zachodnia oraz Legionowo Piaski – Warszawa Zachodnia. Jeden z pociągów jadących ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina do Legionowo Piaski kursuje przez Warszawę Śródmieście z pominięciem stacji Warszawa Centralna.

Ponadto 13 czerwca pociąg SKM linii S3 (nr poc. 99661) kursować będzie z pominięciem stacji Warszawa Praga, Warszawa Toruńska i Warszawa Żerań. Poranny pociąg SKM linii S9 (nr poc. 99705) relacji Warszawa Zachodnia – Legionowo kursować będzie przez Warszawę Centralną z pominięciem stacji Warszawa Wola, Warszawa Młynów, Warszawa Koło, Warszawa Gdańska i Warszawa ZOO. Dodatkowo w wybrane dni, część pociągów SKM linii S9 kursować będzie z pominięciem przystanków Warszawa Praga i Warszawa Toruńska oraz w niektórych przypadkach także Warszawa Żerań.

Dodatkowo od 16 do 27 czerwca wybrane pociągi SKM linii S1 w niektóre dni będą kursowały będą w relacji skróconej Otwock – Warszawa Zachodnia.

opublikowano 7 czerwca 2019r.
ostatnia aktualizacja 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską