Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Prace w Ursusie

Prace w Ursusie

Od poniedziałku, 10 czerwca, wyłączone z ruchu zostały dwie ulice w Ursusie. Autobusy linii 178 i 207 będą jeździły objazdem. Prace zaplanowane zostały też na ulicy Czerwona Droga.

W poniedziałek, 10 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w ruchu na dwóch ulicach Ursusa. W związku z budową sieci wodociągowej do 16 czerwca zwężona będzie ul. Ryżowa, pomiędzy ul. Dzieci Warszawy i A. Prystora. Na zwężonym odcinku będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Dzieci Warszawy. Autobusy linii 178 i 207 będą jeżdzily:

178: KONWIKTORSKA/ RONDO DASZYŃSKIEGO  – … – Bolesława Chrobrego – Ryżowa – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – … – SKOROSZE/PKP URSUS,

207: REGULSKA  – … – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – … – SKOROSZE.

Natomiast w dniach 10 – 12 czerwca wyremontowana zostanie jezdnia ul. Czerwona Droga. Z tego powodu zamknięty dla ruchu będzie odcinek od ul. Orłów Piastowskich do Wolności. Autobusy linii 177 będa jeździły prosto ul. K. Gierdziejewskiego.

opublikowano 6 czerwca 2019r.
ostatnia aktualizacja 12 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską