Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Pracują na Trakcie Lubelskim

Pracują na Trakcie Lubelskim

W Wawrze trwa przebudowa ulicy Trakt Lubelski. W poniedziałek, 13 maja, ok. godz. 23.00 rozpoczął się kolejny etap robót. Swoje trasy zmieniły autobusy linii 142, 702 i nocnej N72.

Cały czas zamknięty dla ruchu jest fragment od ul. Skalnicowej do skrzyżowania z Śnieguliczki.

Nowy etap prac oznacza z kolei zamknięcie dla ruchu odcinka od ul. Zwoleńskiej do Chodzieskiej. Połączenie z ul. Trakt Lubelski straci Cylichowska, dlatego od wtorku 14 maja autobusy linii: 142, 702 i nocnej N72 (od początku kursowania w nocy 13/14 maja) kursują objazdami:

  • 142 i 702 (od skrzyżowania Trakt Lubelski/Bronowska) w obu kierunkach ulicami: Bronowska – Wał Miedzeszyński i dalej trasami podstawowymi;
  • N72 (od skrzyżowania Wał Miedzeszyński/Kadetów) w obu kierunkach ulicami: Kadetów – Trakt Lubelski – Bronowska – Wał Miedzeszyński i dalej trasą podstawową.

opublikowano 10 maja 2019r.
ostatnia aktualizacja 14 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską