Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Budowa na ulicy Klasyków

Budowa na ulicy Klasyków

Na ulicy Klasyków budowana jest kanalizacja. Z tego powodu od czwartku 4 kwietnia autobusy linii 152 w kierunku Białołęki Dworskiej jeżdżą objazdem.

Prace przy skrzyżowaniu ulicy Klasyków z Modlińską rozpoczęły się w czwartek, 4 kwietnia. Autobusy linii 152, w kierunku Białołęka Dworska kursują objazdem:

TARCHOMIN – … – Światowida – Modlińska – J. Mehoffera – Orchowiecka – Fletniowa – Klasyków – … – BIAŁOŁĘKA DWORSKA.

W kierunku Tarchomina trasa się nie zmieniła.

Autobusy nie podjeżdżają na przystanki Klasyków 04 i Krokwi 02. W zamian zatrzymują się na żądanie na tymczasowych przystankach Podgórna 52 (na ul. Orchowieckiej za Podgórną) i Kiersnowskiego 52 (na ul. Fletniowej za K. Kiersnowskiego).

opublikowano 1 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 8 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską