Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Aleją W. Reymonta w obu kierunkach

Aleją  W. Reymonta w obu kierunkach

Od poniedziałku, 7 stycznia, autobusy linii 184, 303 i N44 zmieniły trasy. Jeżdżą aleją W. Reymonta w obu kierunkach. Zatrzymują się też przy nowych przystankach.

Dzięki zmianom autobusy w obu kierunkach jeżdżą taką samą trasą - al. W. Reymonta i ulicą J. Kasprowicza. Mieszkańcy mają bliżej do przystanków – autobusy zatrzymują się na tym odcinku nie na jednym (jak do tej pory), a na trzech nowych przystankach:

Andersena 04, w al. W. Reymonta za skrzyżowaniem z ul. Żeromskiego i Wólczyńską,

Schroegera 02 w al. W. Reymonta za skrzyżowaniem z ul. E. Schroegera,

Metro Wawrzyszew 04 al. W. Reymonta przed skrzyżowaniem z ul. J. Kasprowicza.

Zmieniły się tez nazwy przystanków: z Przybyszewskiego 01 na Andersena 01, a dotychczasowy przystanek Andersena 01 otrzyma numer 03.

Zmiany są efektem analiz przeprowadzonych przez Zarząd Transportu Miejskiego i wniosku Urzędu Dzielnicy Bielany.

opublikowano 4 stycznia 2019r.
ostatnia aktualizacja 8 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską