Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Na ulicy J. Rosoła w obu kierunkach

Na ulicy J. Rosoła w obu kierunkach

W środę, 12 grudnia, ok. godziny 20.00, otwarta została prowadząca w kierunku Mokotowa jezdnia ulicy J. Rosoła, pomiędzy Wąwozową a K. Jeżewskiego.

Autobusy linii 166, 192 i N37 wróciły w tym rejonie na swoje podstawowe trasy.

Trasa linii 166 prowadzi w obu kierunkach ulicami: Wąwozową, J. Rosoła i Przy Bażantarni. Autobusy linii 192 i N37, w związku z budową Południowej Obwodnicy Warszawy, jeżdżą trasami:

192: OS. KABATY – al. KEN – Wąwozowa – J. Rosoła – Przy Bażantarni – al. KEN – Belgradzka – Stryjeńskich – Dereniowa – … – METRO WILANOWSKA,

N37: OS. KABATY – al. KEN – Wąwozowa – J. Rosoła – F. Płaskowickiej – Cynamonowa – … – DW.CENTRALNY.

opublikowano 11 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 17 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską