Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wrócił POP Żelazna

Wrócił POP Żelazna

Od poniedziałku 10 grudnia znów czynny jest Punkt Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61. W placówce w ostatnich dniach trwały prace remontowe.

Punkt Obsługi Pasażerów przy ul. Żelaznej 61 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00.

W tym punkcie swoje uprawnienia mogą wgrywać Osoby niepełnosprawne, Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi (wyszczególnione w taryfie przewozowej) oraz osoby, które ukończyły 70 lat bez wcześniejszego umawiania się (w pozostałych POP-ach w celu wgrania uprawnień należy wcześniej telefonicznie uzgodnić termin pod numerem: (22) 45-94-131 w godz. 8.00-16.00).

opublikowano 7 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską