Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Nocne prace na torach

Nocne prace na torach

Kolejarze zaplanowali nocne prace na linii średnicowej. Zmieni się kursowanie pociągów w godzinach 23.10 – 4.10.

Nocne prace potrwają od nocy z piątku na sobotę 30 listopada na 1 grudnia do nocy z 3 na 4 grudnia. W tym czasie pociągi SKM S1, ruszające ze stacji: Warszawa Zachodnia o godz. 3.54, Pruszków o 23.02 i 23.33 i Otwock o 22.35 oraz linii S2 z Warszawa Lotnisko Chopina o godz. 23.08 i Sulejówek Miłosna o 22.54, będą kursowały przez stację Warszawa Centralna i nie zatrzymają się na przystankach:  Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

Z kolei pociągi linii S1rozpoczynające trasę w Otwocku o godzinie 23.05 i 23.45 oraz S2 z Sulejówka Miłosny o 23.24, na przystanki: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion będą wjeżdżały lewym torem, czyli „pod prąd”.

Pociągi Kolei Mazowieckich w kierunku zachodnim będą jeździły przez Warszawę Śródmieście, zaś w kierunku wschodnim przez Warszawę Centralną, z pominięciem przystanków: Warszawa Ochota, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

opublikowano 28 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 28 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską