Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Przebudowa ulicy Leszno

Przebudowa ulicy Leszno

Drogowcy przebudowują ulice Leszno i Górczewską, od ulicy Okopowej do E. Tyszkiewicza. Zmieniły się przystanki autobusów linii 520 i E-2.

Przebudowa rozpoczęła się w środę, 14 listopada. Drogowcy pracują na jezdni północnej. W tym czasie autobusy w obu kierunkach kursują jezdnią południową. Podczas robót nie funkcjonują przystanki LESZNO 02 i MŁYNARSKA 02. Zastępczy przystanek MŁYNARSKA 52 znajduje się przy południowej jezdni ul. Górczewskiej, za skrzyżowaniem z Młynarską, w kierunku Płockiej.

opublikowano 9 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 19 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską