Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Prace na Ursynowie i w Rembertowie

Prace na Ursynowie i w Rembertowie

4 listopada ekipy budowlane rozpoczęły prace po wschodniej stronie węzła Czwartaków przy ul. Żołnierskiej. 5 listopada na Ursynowie wyłączona z ruchu została wschodnia jezdnia ul. J. Rosoła.

Na niedzielę, 4 listopada ok. godz. 22.00 wykonawca przebudowy ul. Żołnierskiej zmienił organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Czwartaków. Rozpoczął prace przy docelowym układzie drogowym po wschodniej stronie węzła Czwartaków. Nie można skręcić z ul. Żołnierskiej (jadąc od strony Strażackiej) w prawo w Czwartaków, a z Czwartaków wyjazd jest tylko w lewo (w stronę Strażackiej).

Zmieniła się trasa linii autobusowej 199 w kierunku Targówka. Od skrzyżowania al. gen. A.  Chruściela „Montera” z ulicą I. Paderewskiego autobusy jadą następującą trasą: 

199 (w kierunku Targówka): al. Chruściela – Strażacka – Żołnierska – przejazd nad ul. Czwartaków nowym zachodnim wiaduktem – Żołnierska i dalej swoją trasą podstawową.

Trasa nocnej linii autobusowej N24 pozostaje bez zmian.

Budują na Ursynowie

Dzielnica Ursynów buduje drugą jezdnię ul. Relaksowej na odcinku od M. Rosnowskiego do  Wąwozowej. Dlatego w poniedziałek, 5 listopada ok. godz. 22.00 zamknięta dla ruchu została wschodnia jezdnia ul. J. Rosoła pomiędzy ulicami K. Jeżewskiego a Wąwozową. Równocześnie zwężona do jednego pasa ruchu została zachodnia jezdnia na odcinku od ul. Jeżewskiego do Wąwozowej. Utrzymany jest jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Wąwozowej.

Autobusy linii: 166, 192 i N37 skierowano na następujące trasy objazdowe:

166 (w kierunku Pl. Hallera): OS. KABATY - Al. KEN – Belgradzka - … - PL. HALLERA

192 (trasa skrócona): METRO WILANOWSKA - … - Rosoła – KIEPURY 01 (dla wysiadających) – zawrotka na parkingu za przystankiem KIEPURY 01KIEPURY 02 (przystanek krańcowy) – Rosoła - … - METRO WILANOWSKA

N37 (w kierunku Dw. Centralnego): OS. KABATY – Al. KEN – Przy Bażantarni – Rosoła - … - DW. CENTRALNY

opublikowano 31 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 19 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską