Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Wrócił POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał w remoncie

Wrócił POP Marymont. POP Metro Ratusz-Arsenał w remoncie

Do dyspozycji pasażerów, od 22 października, wrócił POP Marymont. Od soboty, 20 października, Punkt Obsługi Pasażerów Metro Ratusz-Arsenał na I linii metra jest nieczynny. Rozpoczął się jego remont.

Od 22 października, po remoncie, znów czynny jest Punkt Obsługi Pasażerów na stacji Metro Marymont. Dzięki przebudowie stanowiska kasjerskie zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – każde z okienek zostało wyposażone w system głośnomówiący, a część także w pętle induktofoniczne dla osób niesłyszących. Dla pracowników powstały zaplecza – oddzielne pomieszczenia socjalne oraz szatnie. Warunki obsługi interesantów oraz pracy punktach systematycznie się poprawiają.

W sobotę 20 października zaczłą się remont kolejnego Punktu Obsługi Pasażerów, tym razem na stacji Metro Ratusz-Arsenał. Pracownicy z tego punktu przeszli do POP Metro Dworzec Wileński, dzięki temu zwiększyła się liczba osób obsługująca tam naszych Pasażerów. Zapraszamy także do innych POP-ów funkcjonujących na I linii metra (Metro Świętokrzyska, Metro Centrum, Metro Dworzec Gdański, czy Metro Plac Wilsona) oraz w pozostałych miejscach (np. do Punktu przy siedzibie ZTM, przy ul. Żelaznej 61).

Szczegółowa lista Punktów Obsługi Pasażerów, wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

opublikowano 17 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 22 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską