Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Objazdy na Białołęce

Objazdy na Białołęce

Trwa remont ulicy Głębockiej i L. Berensona. Autobusy linii 304, które po wakacyjnej przerwie wróciły na warszawskie ulice, jeżdżą objazdami.

Przebudowa ul. Głębockiej, obejmuje także zmiany na skrzyżowaniach ul. L. Berensona z ulicami Głębocką i Kąty Grodziskie. Z tego powodu na ul. L. Berensona od ul. Kąty Grodziskie do skrzyżowania z ul. Głębocką obowiązuje jeden kierunek ruchu – wyłącznie w stronę ul. Głębockiej.

Autobusy linii 132 w kierunku Metro Marymont i 214 w kierunku Tarchomin jeżdżą ulicami: Lewandów – Głębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka i dalej swoimi trasami. W kierunku Internetowa trasy nie zmienią się.

Od poniedziałku, 3 września, objazdami jeżdżą również autobusy linii 304:

304, tylko w kierunku Jesiennych Liści: ZAUŁEK-SZKOŁA – Zaułek – Berensona – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – … – JESIENNYCH LIŚCI

 

opublikowano 3 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską