Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Remontujemy POP-y

Remontujemy POP-y

28 sierpnia otworzyliśmy wyremontowany Punkt Obsługi Pasażerów na stacji metra Dworzec Gdański. We wrześniu otwarty zostanie też odnowiony POP na stacji metra Marymont.

Pasażerowie mogą korzystać z wyremontowanego POP-u na stacji metra Dworzec Gdański. Wszystkie ściany zostały odnowione i pomalowane na biało. Punkt funkcjonuje w dni powszednie w godz. 7.00-20.00.

Podczas wakacyjnej przerwy w funkcjonowaniu POP-u na stacji metra Marymont trwa remont. Punkt zostanie całkowicie odnowiony i będzie spełniał najwyższe standardy obsługi pasażerów. Jedno z okienek zostanie przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Informacje o lokalizacjach i godzinach otwarcia Punktów Obsługi Pasażerów znaleźć można TUTAJ.

opublikowano 21 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 11 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską