Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Bilety komunikacji miejskiej dla pracowników

Bilety komunikacji miejskiej dla pracowników

Każdy pracodawca może promować proekologiczne postawy wśród swoich pracowników. Co więcej, może także wyróżnić się innowacyjnym podejściem i troską o swoich pracowników. W jaki sposób? Oferując swoim pracownikom najbardziej wartościowy i praktyczny dodatek - dofinansowanie zakupu biletów komunikacji publicznej.

Pierwsza firma już zdecydowała się na wykonanie takiego kroku. Zarząd Transportu Miejskiego podpisał umowę dotyczącą współpracy w zakresie zakupu biletów pracowniczych z siecią restauracji Wiking. Jak podkreśla kierownictwo firmy, jej pracownicy są cenni i ważni - dlatego zdecydowało się na podjęcie współpracy z organizatorem warszawskiej komunikacji miejskiej.

Dofinansowanie zakupu biletu warszawskiego transportu publicznego jest bardzo wartościowym, użytecznym i praktycznym bonusem. Korzystanie z komunikacji w drodze do pracy jest wygodne, ekonomiczne i proekologiczne. Użytkownicy kart opłaconych przez pracodawcę na pewno docenią sprawne przemieszczanie się po mieście autobusami wydzielonymi buspasami, czy tramwajami omijającymi korki oraz rozbudowującym się metrem. Podróżowanie komunikacją miejską gwarantuje szybkie pokonanie drogi pomiędzy pracą a domem.

Taki bilet może być czymś, co wyróżni firmę spośród innych pracodawców. Po zawarciu umowy, ZTM zapewnia pełną i wygodną obsługę w zakresie kodowania biletów okresowych. Kolejne doładowania biletów pracowniczych możliwe będą także w Punktach Obsługi Pasażerów. Można również przygotować własny, unikalny wzór Warszawskiej Karty Miejskiej - z logo firmy lub wykorzystać ją jako nośnik reklamy produktu albo usługi.

ZTM zaprasza do współpracy wszystkich pracodawców. Postaw na innowacyjność - zamów bilety dla swoich pracowników. 

Agent mobilności

Krzysztof Ślęzak
tel. 22 45-94-199, 664-470-527, e-mail: k.slezak@ztm.waw.pl

Zobacz schematZobacz schematZobacz schematZobacz schemat

opublikowano 28 grudnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 27 lutego 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską